X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bogumił Łoziński

Decyzja KE ws. gazociągu OPAL zawieszona. "To sukces Polski"

Korzystna dla Gazpromu decyzja Komisji Europejskiej w sprawie zwiększenia przepustowości gazociągu OPAL - odnogi Nord Streamu - zwieszona. Postanowił tak unijny Trybunał Sprawiedliwości. Przychylił się tym samym do wniosku PGNiG oraz stanowiska władz Polski. O sprawie mówili komentatorzy Trójki.
Zobacz więcej na temat:  Gazprom energetyka PGNiG gaz ziemny POLSKA Marcin Pośpiech Bogumił Łoziński Grzegorz Osiecki Trójka

"Zachód jest współwinny sytuacji na Bliskim Wschodzie"

– Konflikt w Syrii, doprowadzenie do chaosu i ludobójstwa, miały na celu wygenerowanie fali uchodźczej, która miała uderzyć w Europę – komentował w Polskim Radiu 24 Andrzej Stankiewicz, publicysta portalu „Onet.pl”. W Debacie Dnia o wpływie sytuacji na Bliskim Wschodzie na Unię Europejską mówili również Marcin Celiński z „Liberte!” i Bogumił Łoziński z „Gościa Niedzielnego”.
Zobacz więcej na temat:  Aleppo Andrzej Stankiewicz Marcin Celiński Bogumił Łoziński Syria Baszar al-Assad Rosja Grzegorz Osiecki Bliski Wschód

Czy wiceszef MSZ współpracował ze służbami USA?

Wiceminister spraw zagranicznych Robert Grey został w trybie pilnym odwołany z funkcji. Według "Gazety Wyborczej" miał zataić współpracę z amerykańskimi służbami. MSZ zaprzeczyło, że Grey stracił stanowisko, bo zataił współpracę z obcymi służbami. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 sprawę komentowali Jerzy Domański z tygodnika "Przegląd" i Bogumił Łoziński z "Gościa Niedzielnego".
Zobacz więcej na temat:  Stany Zjednoczone MSZ Grzegorz Osiecki Agencja Wywiadu USA wojsko Bogumił Łoziński Ministerstwo Spraw Zagranicznych

"Ekshumacje wykluczą lub potwierdzą hipotezę o zamachu"

– Z jednej strony, w polskim społeczeństwie i nauczaniu Kościoła bardzo silny jest szacunek do szczątków zmarłych, ponieważ zwłok się nie bezcześci i zostawia się je w spokoju. Z drugiej strony, kwestią obiektywną jest to, żeby poznać prawdę o katastrofie smoleńskiej.  Z tego punktu widzenia decyzja prokuratury jest jak najbardziej racjonalna – mówił w audycji Punkt Widzenia o ekshumacji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej Bogumił Łoziński (Gość Niedzielny).
Zobacz więcej na temat:  Bogumił Łoziński ekshumacja katastrofa smoleńska katastrofa w Smoleńsku Smoleńsk