Polskie Radio
Section05
wizerunek

Ideologia LGBT w TVN. Drag queen o tożsamości i wychowaniu dzieci. "Masz 7-12 lat, zaczynasz odczuwać seksualność"

- Znasz jakąś bajkę, w której masz homoseksualnych bohaterów? Ja znam jedną - mówił z dezaprobatą w "Dzień Dobry TVN" mężczyzna przedstawiający się jako tzw. drag queen, a dokładnie "Misia Joachim". Gość stacji z Wiertniczej odniósł się m.in. do sfery tożsamości i wychowania dzieci.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA TVN media dziennikarstwo telewizja LGBT homoseksualizm dzieci wizerunek rodzice wychowanie

Onet ma kłopoty? PGZ zapowiada pozew o odszkodowanie w wys. 10 mln zł po serii teksów ws. Nitro-Chemu

W związku z uporczywym powtarzaniem nieprawd przez portal Onet, świadomym wprowadzaniem opinii publicznej w błąd i uderzaniem w dobre imię spółki Nitro-Chem, kierujemy sprawę do sądu - poinformowała Polska Grupa Zbrojeniowa. Sprawa dotyczy wywozu na nielegalne składowiska toksycznych odpadów.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA odpady gospodarka odpadami Polska Grupa Zbrojeniowa onet media dziennikarstwo środowisko sądownictwo wizerunek przemysł GOSPODARKA

Kanon urody to odpowiedź na potrzeby czasów

- Kanon urody jest przepisem na wizerunek, który obowiązuje w danym momencie. Odpowiada na potrzeby danych czasów, a także pozwala wpisać się w to, czego się oczekuje od osób w określonej sytuacji, z określonej grupy społecznej, w czasie wykonywania określonych czynności - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Agnieszka L. Janas, historyczka i dziennikarka mody.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska moda moda i uroda kobieta wizerunek

Pekin 2022: igrzyska szansą dla Chin na poprawę wizerunku?

Chiny mają już na swoim koncie igrzyska, które odbyły się w 2008 roku. Chociaż towarzyszył im bojkot dyplomatyczny, według wielu, Chiny odniosły dzięki nim sukces wizerunkowy. Sprawdzamy, czy reżim komunistyczny, organizując jedną z najważniejszych i prestiżowych imprez na świecie, może społeczności międzynarodowej kojarzyć się przyjemniej. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka igrzyska olimpijskie igrzyska Pekin 2022 komunikacja wizerunek public relation Piotr Firan

Ekspert: koszty cyberataków są ogromne i trudne do oszacowania. Firmy często nawet o nich nie wiedzą

- Koszty cyberataków są ogromne i bardzo trudne do oszacowania, bo nie chodzi tylko o wyłudzenia pieniędzy czy niemożność świadczenia usług, ale także koszty wizerunkowe. Firmy często o atakach nie wiedzą albo o nich nie mówią - mówi Igor Protasowicki z Wyższej Szkoły Bankowej.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA firma bezpieczeństwo danych cyberatak cyberbezpieczeństwo koszty strata wizerunek