Polskie Radio
Section05
Krzysztof Ziemiec

Michał Wróblewski: Donald Trump, jeśli przegra, będzie podważał wyniki wyborów

- Oczywiście wynik wyborów, zwłaszcza w przypadku porażki obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, będzie podważany. Donald Trump na twardo, już szykując takie "podglebie" pod ewentualną porażkę, przyznał, że złoży skargę do Sądu Najwyższego - mówił w PR24 Michał Wróblewski z portalu Wirtualnej Polski. W audycji "Debata dnia" wziął też udział "Debata dnia" Krzysztof Ziemiec z TVP.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Krzysztof Świątek Krzysztof Ziemiec ŚWIAT Ameryka USA Stany Zjednoczone wybory wybory w USA wybory prezydenckie w USA Donald Trump Joe Biden

PiS bez Misiewicza. Były rzecznik MON „dostał po uszach”

Premier Beata Szydło popiera stanowisko komisji powołanej przez PiS ws. Bartłomieja Misiewicza i przeprasza za jego zachowanie. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o kontrowersjach, które w ostatnich miesiącach pojawiały w związku z byłym rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, mówili Agnieszka Burzyńska z „Faktu” i Krzysztof Ziemiec z Telewizji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Jarosław Kaczyński Polska Grupa Zbrojeniowa Bartłomiej Misiewicz PiS Krzysztof Ziemiec Beata Szydło Ministerstwo Obrony Narodowej Grzegorz Osiecki

Przesłuchanie Andrzeja Seremeta. Powiedział "coś więcej"

Były prokurator generalny Andrzej Seremet przyznał, że "istotą nieudolności" śledztwa ws. Amber Gold w gdańskiej prokuraturze był brak należytego nadzoru. Przypomniał też, że ówczesny regulamin  funkcjonowania prokuratury takiego nadzoru mu zakazywał. O przesłuchaniu Seremeta przed sejmową komisją śledczą mówili w Debacie Dnia Tomasz Pietryga (Rzeczpospolita) i Krzysztof Ziemiec (TVP).
Zobacz więcej na temat:  Grzegorz Osiecki Krzysztof Ziemiec Andrzej Seremet Amber Gold prokuratura komisja śledcza