Polskie Radio
Section05
Marian Kowalski

"Dokonuje się pucz". Marian Kowalski o sytuacji wewnątrz PO

- Jeżeli PO zaczyna powrót do rządzenia państwem polskim od wewnętrznego puczu, to spodziewajmy się czegoś znacznie gorszego dla całego kraju. Dokładnie tak nastąpiło przejęcie władzy przez bolszewików w Rosji: najpierw pucz wewnątrz lewicy rewolucyjnej, potem pucz wewnątrz państwa, a później wszystkich Rosjan wzięli za pysk - mówił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski (KowalskiTV). Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, (DzienDobryBialystok.pl). 
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Platforma Obywatelska Marian Kowalski Donald Tusk Borys Budka Rafał Trzaskowski

"Putin wybadał, jak wygląda sytuacja polityczna w Polsce". Marian Kowalski o cyberatakach

- Putin wybadał, jak wygląda sytuacja polityczna w Polsce, jak środowiska polityczne podchodzą do ataku na państwo Polskie, i ma teraz zielone światło do czynienia dalszych kroków - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Marian Kowalski z KowalskiTV. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA Michał Rachoń Marian Kowalski Sejm cyberprzestępczość Rosja cyberataki cyberbezpieczeństwo

"Biden okazał słabość, Putin to wykorzysta". Marian Kowalski o rezygnacji USA z sankcji na Nord Stream 2

- Ta wypowiedź Joe Bidena, że "cóż on może zrobić"... lider mocarstwa światowego nie może powiedzieć, że jest słaby. On to zrobił i na pewno pan Putin wyciągnie z tego jak najdalej idące konsekwencje - mówił w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski z KowalskiTV. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu Dzień Dobry Białystok.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA Niemcy USA Nord Stream 2 Joe Biden Rosja Władimir Putin

"Chodzi o to, żeby dostać pieniądze". Marian Kowalski o działaniach PO ws. wydatkowania środków unijnych

- Platforma Obywatelska zdaje sobie sprawę, że jak unijne pieniądze trafią w ręce obecnego obozu władz, to Prawo i Sprawiedliwość zbuduje swoją mocną pozycję także na rynku wewnętrznym i zyska wyborców - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski o motywacjach PO w działaniach mających na celu większy wpływ na wydatkowanie środków unijnych, m.in. w ramach samorządów. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DziendobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Michał Rachoń Marian Kowalski Polskie Radio 24 Platforma Obywatelska PO

Siewiereniuk-Maciorowska: Platforma pikuje w stronę przepaści

- Platforma Obywatelska tak jak PZPR postawiła siebie ponad państwem - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski, który obecną sytuację w PO porównał do zjazdu Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, podczas którego wyprowadzono sztandar partii i zakończono jej działalność. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DziendobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Polskie Radio 24 Marian Kowalski Michał Rachoń

Siewiereniuk-Maciorowska: Strajk Kobiet pokazał Lewicy środkowy palec

- Lewica broniła Strajku Kobiet, broniła działaczek, chroniła je w czasie protestów, politycy się pojawiali, były organizowane pomoce prawne, interwencje poselskie. To teraz Strajk Kobiet pokazał [Lewicy] taki wielki środkowy palec w podziękowaniu za tę pomoc - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska, komentując atak Strajku Kobiet na Lewicę za poparcie Krajowego Planu Odbudowy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA polityka fundusze europejskie fundusze unijne fundusze ue PiS lewica Krajowy Plan Odbudowy Krajowy Program Odbudowy

Nowa frakcja w PE? Siewiereniuk-Maciorowska: potrzebna jest przeciwwaga dla dominującej dotąd narracji

- Na pewno rozmowy na forum Parlamentu Europejskiego trzeba podjąć. Od dłuższego czasu oglądamy wszelkie debaty wymierzone tak naprawdę w te kraje, które wybrały nie tak, jak by sobie tego chcieli unijni dyplomaci z tej frakcji większościowej - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu dziendobrybialystok.pl. Gościem Michała Rachonia był również Marian Kowalski, autor kanału Kowalski TV.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Europa Marian Kowalski Polityka zagraniczna Polski Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Michał Rachoń Parlament Europejski Włochy Węgry ŚWIAT

"Niektórzy nie potrafią uszanować swoich dokonań". Siewiereniuk-Maciorowska o karze więzienia dla Piniora

Marian Kowalski (KowalskiTV) przypomniał w Polskim Radiu 24, że Józef Pinior z częścią działaczy dolnośląskiej Solidarności przyłączyli się do postkomunistycznego środowiska. Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DzieńDobryBiałystok.pl) w kontekście wyroku za korupcję wrocławskiego działacza stwierdziła, że swoim zbrodniczym postępowaniem szarga swoje dobre imię i pamięć o dokonaniach.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marian Kowalski Michał Rachoń POLSKA polityka społeczeństwo Józef Pinior

Marian Kowalski: nareszcie politycy opozycji mówią prawdę. Chodzi im o władzę, o profity

- My mamy taki światopogląd, który pozwoli nam wygrać z PiS wybory i to wygrać z kretesem - to jest nasz światopogląd - powiedział w TVP Info poseł PO Artur Łącki. Do jego słów na antenie Polskiego Radia 24 odniósł się Marian Kowalski. - Nareszcie politycy opozycji mówią prawdę. Chodzi im o władzę, o profity. Platforma to bezideowa partia władzy - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marian Kowalski Michał Rachoń Platforma Obywatelska polityka

"Mieliśmy dzień bez fake newsów". Siewiereniuk-Maciorowska o proteście niektórych mediów

- Problem polega na tym, że mają płacić podatki tak jak wszyscy inni w tym kraju. I oto jest cały dramat - komentowała środowy protest mediów na antenie Polskiego Radia 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (portal "Dzień Dobry Białystok"). Gościem audycji był również Marian Kowalski (kowalski.tv).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski podatki reklama w internecie reklama

"Obraz nędzy i rozpaczy". Siewiereniuk-Maciorowska o komentarzach opozycji ws. wydarzeń w USA

- Takie zachowanie nikomu nie służy, powinni się uderzyć we własne piersi. Oni wprowadzili w Polsce zagrożenie dla demokracji, nie godząc się z wynikami wyborów - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (dziendobrybialystok.pl). Gościem był również Marian Kowalski z Kowalski TV.
Zobacz więcej na temat:  Marian Kowalski USA wybory w USA Donald Trump Joe Biden