Polskie Radio
Section05
Marian Kowalski

Nowa frakcja w PE? Siewiereniuk-Maciorowska: potrzebna jest przeciwwaga dla dominującej dotąd narracji

- Na pewno rozmowy na forum Parlamentu Europejskiego trzeba podjąć. Od dłuższego czasu oglądamy wszelkie debaty wymierzone tak naprawdę w te kraje, które wybrały nie tak, jak by sobie tego chcieli unijni dyplomaci z tej frakcji większościowej - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu dziendobrybialystok.pl. Gościem Michała Rachonia był również Marian Kowalski, autor kanału Kowalski TV.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Europa Marian Kowalski Polityka zagraniczna Polski Polska w Unii Europejskiej Unia Europejska Michał Rachoń Parlament Europejski Włochy Węgry ŚWIAT

"Niektórzy nie potrafią uszanować swoich dokonań". Siewiereniuk-Maciorowska o karze więzienia dla Piniora

Marian Kowalski (KowalskiTV) przypomniał w Polskim Radiu 24, że Józef Pinior z częścią działaczy dolnośląskiej Solidarności przyłączyli się do postkomunistycznego środowiska. Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DzieńDobryBiałystok.pl) w kontekście wyroku za korupcję wrocławskiego działacza stwierdziła, że swoim zbrodniczym postępowaniem szarga swoje dobre imię i pamięć o dokonaniach.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Marian Kowalski Michał Rachoń POLSKA polityka społeczeństwo Józef Pinior

Marian Kowalski: nareszcie politycy opozycji mówią prawdę. Chodzi im o władzę, o profity

- My mamy taki światopogląd, który pozwoli nam wygrać z PiS wybory i to wygrać z kretesem - to jest nasz światopogląd - powiedział w TVP Info poseł PO Artur Łącki. Do jego słów na antenie Polskiego Radia 24 odniósł się Marian Kowalski. - Nareszcie politycy opozycji mówią prawdę. Chodzi im o władzę, o profity. Platforma to bezideowa partia władzy - podkreślił. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marian Kowalski Michał Rachoń Platforma Obywatelska polityka

"Mieliśmy dzień bez fake newsów". Siewiereniuk-Maciorowska o proteście niektórych mediów

- Problem polega na tym, że mają płacić podatki tak jak wszyscy inni w tym kraju. I oto jest cały dramat - komentowała środowy protest mediów na antenie Polskiego Radia 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (portal "Dzień Dobry Białystok"). Gościem audycji był również Marian Kowalski (kowalski.tv).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka media Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski podatki reklama w internecie reklama

"Obraz nędzy i rozpaczy". Siewiereniuk-Maciorowska o komentarzach opozycji ws. wydarzeń w USA

- Takie zachowanie nikomu nie służy, powinni się uderzyć we własne piersi. Oni wprowadzili w Polsce zagrożenie dla demokracji, nie godząc się z wynikami wyborów - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (dziendobrybialystok.pl). Gościem był również Marian Kowalski z Kowalski TV.
Zobacz więcej na temat:  Marian Kowalski USA wybory w USA Donald Trump Joe Biden

Wspieranie aborcji i śpiewanie kolęd. Publicyści o nagraniu polityków Platformy Obywatelskiej

- Nie widzą związku z tym co robią jako politycy i przywódcy, a tym w jakim otoczeniu to wykonują - powiedział były polityk, publicysta Marian Kowalski. Odniósł się w ten sposób polityków PO wykonujących kolędy.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska Borys Budka Małgorzata Kidawa-Błońska Radosław Sikorski kolędy Boże Narodzenie strajk kobiet aborcja Marian Kowalski Michał Rachoń POLSKA polityka Polskie Radio 24

"Komunizm upadł jako system, ale nie upadli komuniści". Marian Kowalski o braku rozliczeń zbrodni z czasów PRL

- Komuniści nadal istnieją, a ich interesy są w Polsce realizowane. Komunizm w Polsce upadł jako system polityczny i gospodarczy, ale nie upadli komuniści - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski (KowalskiTV). Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DzieńDobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marian Kowalski Michał Rachoń komunizm PRL Wojciech Jaruzelski

"PO nie ma nic do zaproponowania Polakom". Publicystka o debacie nad wotum nieufności dla Jarosława Kaczyńskiego

- Od ponad pięciu lat, z ust przede wszystkim polityków PO, słyszymy wyłącznie, jaki to PiS jest zły. Nie ma pomysłów PO czy opozycji - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu DzieńDobryBiałystok.pl). W dyskusji wziął również udział Marian Kowalski (wideobloger).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Trybunał Konstytucyjny Michał Rachoń Marian Kowalski Platforma Obywatelska Polskie Stronnictwo Ludowe Sejm

Marian Kowalski: elity niemieckie wiedzą, że z Polską trzeba postąpić tak, jak robiły to przez wiele pokoleń

- Rożnica jest jednak taka: albo nas załatwią metodami z pozoru prawnymi, jak teraz, albo metodami twardymi, które znamy z historii - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski z Kowalski TV. Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu dziendobrybialystok.pl.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska budżet ue budżet unijny POLSKA Polskie Radio 24 Polska w Unii Europejskiej Marian Kowalski Niemcy

Siewiereniuk-Maciorowska: nie ma definicji praworządności, więc nie ma do czego się odnosić

- Nie ma uzasadnienia dla podejmowania kroków do karania Polski z powodu braku u nas praworządności, ponieważ nie ma żadnej definicji tej praworządności. I koniec, kropka. Nie ma definicji, nie ma do czego się odnosić - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z "Dzień Dobry Białystok". Gościem audycji był także Marian Kowalski, działacz narodowy, komentator "kowalski.tv".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Michał Rachoń Marian Kowalski POLSKA Unia Europejska Polityka zagraniczna Polski dyplomacja budżet ue budżet UE 2021-2027 budżet unijny

"Strajk Kobiet jest skompromitowany". Siewereniuk-Maciorowska o atakach na dziennikarki

- Protesty Strajku Kobiet może już tylko firmować patologia, która nie jest w stanie myśleć racjonalnie i podejmować kulturalnej dyskusji - oceniła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Siewereniuk-Maciorowska (DzieńDobryBiałystok.pl). Gościem audycji był także Marian Kowalski (KowalskiTV).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Michał Rachoń Polskie Radio 24 Marian Kowalski protest strajk kobiet społeczeństwo

"Brak reakcji policji na lewackie burdy". Marian Kowalski o przyczynach zamieszek na Marszu Niepodległości

- Brak reakcji policji na lewackie burdy, nierozwiązywanie tych nielegalnych demonstracji spowodowało kontrakcję drugiej strony sceny politycznej. I na Marszu Niepodległości stało się to, co stać się musiało - powiedział w Polskim Radiu 24 Marian Kowalski (KowalskiTV). Gościem audycji była także Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska (DzieńDobryBiałystok.pl).
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Marsz Niepodległości 11 listopada Święto Niepodległości Marian Kowalski Michał Rachoń policja

"Narrację przejęła skrajna lewica". Dziennikarka o przebiegu protestów po orzeczeniu TK

- Nie utożsamiam się absolutnie z trwającymi protestami, wręcz jestem zażenowana, nie chcę, by reprezentowały mnie panie biorące w nich udział, nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Nie posługuję się takim językiem i żądaniami, uwłacza mi to jako kobiecie, depcze moją godność jako człowieka - powiedziała Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska z portalu "Dzień Dobry Białystok".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 POLSKA polityka Michał Rachoń Marian Kowalski aborcja protest protesty w Warszawie demonstracje Trybunał Konstytucyjny Warszawa