X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
demokracja

Europoseł PiS: ws. karty praw jesteśmy konsekwentni

Polska jest konsekwentna, przeszło dekadę temu podczas pierwszego rządu PiS uznaliśmy, że ten dokument nie ma charakteru obligatoryjnego – przypomniał w Jedynce Ryszard Czarnecki PiS w kontekście decyzji resortu sprawiedliwości w odniesieniu do konkluzji Rady UE ws. Karty Praw Podstawowych. Stwierdził, że UE nie powinna mieć ideologicznego charakteru.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Czarnecki Katarzyna Gójska demokracja Zbigniew Ziobro

Włochy na czele bloku eurosceptycznego w Unii Europejskiej

- Często mówi się we Włoszech o współpracy z państwami Wyszehradu, przywołuje się nazwisko premiera Orbana, polską dyplomację - mówił na antenie radiowej Jedynki dr Piotr Podemski, italianista z Uniwersytetu Warszawskiego komentując nastroje polityczne we Włoszech. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Włochy grupa wyszehradzka imigranci w Europie wybory do Parlamentu Europejskiego eurosceptycyzm demokracja uchodźcy Dariusz Rosiak