Polskie Radio
Section05

zima

Nieodśnieżone drogi – dlaczego drogowcy nie wykonują swojej pracy?

Kierowcy narzekają, że drogi są śliskie, nieodśnieżone i nieprzygotowane do użytkowania. Prognozy ostrzegały przecież przed intensywnymi opadami z odpowiednim wyprzedzeniem. Dlaczego drogowcy tak często nie wykonują właściwie swojej pracy?
Zobacz więcej na temat:  pogoda praca drogi kierowca kierowcy motoryzacja samochody samochód autostrady śnieg POLSKA społeczeństwo Radio kierowców prawo służby i bezpieczeństwo

Nadchodzi ciężki czas dla kierowców. Synoptyk IMGW ostrzega przed trudnymi warunkami na drogach

Do środy będzie utrzymywała się zimowa aura; w środę i w czwartek na zachodzie i w centrum będziemy mieli chwilową wiosnę, ale od piątku należy się spodziewać powrotu zimy - poinformował rzecznik i synoptyk IMGW Grzegorz Walijewski. Dodał, że szczególnie w najbliższych dniach kierowcy będą musieli uważać, ponieważ na drogach będzie ślisko.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA regiony pogoda IMGW