Polskie Radio
Section05
Kalisz

Prezes PiS w Kaliszu: naszym celem jest polska wersja państwa dobrobytu

- Wybierzemy pomiędzy Polską plus, czyli tym co my robimy, naszymi programami, rozwojem, a Polską minus, która oznacza cofnięcie wszystkiego, co uczyniliśmy - powiedział Jarosław Kaczyński na konwencji okręgowej w Kaliszu (woj. wielkopolskie). Drugie spotkanie szefa partii rządzącej z wyborcami zaplanowano w Częstochowie o godz. 19:30.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość Kalisz Częstochowa Jarosław Kaczyński

Piotr Kaleta (PiS): spotykałem się z ludzkim cierpieniem

Samorządowiec, działacz społeczny, senator i poseł. Piotr Kaleta posiada bardzo bogate doświadczenie polityczne. W Polskim Radiu 24 mówił o swojej życiowej drodze i wartościach, jakimi kieruje się w życiu. – Cieszę się, że używane jest  wobec mnie sformułowanie, że "nieposłowałem", tzn. nie oderwałem się od rzeczywistości, ale jestem tym, kim byłem – powiedział poseł Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Małgorzata Raczyńska-Weinsberg Prawo i Sprawiedliwość Kalisz

Joanna Lichocka: Wielkopolska jest naszą kolebką

- Tam Polska się zaczęła. Na tym terenie znajduje się ogromne dziedzictwo architektoniczne i artystyczne, rzeźby i freski niewiele gorsze niż we Włoszech i Francji – mówiła Joanna Lichocka, posłanka PiS. W audycji "Pora na kulturę" gościła także dr Izabella Galicka, która wraz z Hanną Sygietyńską odnalazła obraz El Greco "Ekstaza św. Franciszka".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Joanna Lichocka Kalisz wielkopolskie KULTURA