X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PO

Warszawa: hipokryzja Ratusza w walce ze smogiem

Warszawa przeznaczy 300 mln zł na wymianę starych pieców służących do ogrzewania mieszkań - zapowiedział prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Jednak walka ze smogiem to nie tylko likwidacja "kopciuchów", ale również problem spalin. Tymczasem warszawscy urzędnicy na spotkanie do Pałacu Ślubów wybrali się samochodami, mimo iż do miejsca docelowego dzielił ich zaledwie jeden przystanek tramwajowy.
Zobacz więcej na temat:  smog Warszawa regiony mazowieckie Platforma Obywatelska POLSKA PO

Politycy komentują karę dla posła Sławomira Nitrasa

Prezydium Sejmu postanowiło obniżyć o połowę, na 3 miesiące, uposażenie poselskie Sławomirowi Nitrasowi (PO). Władze Sejmu uznały, że polityk, przerywając środowe wystąpienie premiera, "naruszył powagę Sejmu". Zdaniem Nitrasa kara to przejaw "nękania" go przez polityków PiS. Sprawę skomentowali goście audycji "Tydzień kontra tydzień".
Zobacz więcej na temat:  Sławomir Nitras PO PiS Sejm Marcin Święcicki Krzysztof Grzesiowski POLSKA

Czarzasty: wszyscy wiedzieli o tym co się działo w Warszawie

- Bez względu na to, kto w jakiej partii jest, to sytuacja jest taka - wiele świństw, złodziejstw i na końcu morderstwo działo się w Warszawie. Nie wierzę w to, że nikt o tym nie wiedział. Wszyscy o tym wiedzieli. To była tzw. tajemnica poliszynela. W tej sprawie odpowiedzialnych trzeba znaleźć i trzeba ukarać - mówił odnosząc się do tzw. "dzikiej reprywatyzacji" Włodzimierz Czarzasty, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
Zobacz więcej na temat:  pieniądze POLSKA PiS PO Katarzyna Gójska wojsko USA reprywatyzacja SLD Włodzimierz Czarzasty