X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jan Pietrzak

Jan Pietrzak: PiS jest partią poukładanych ludzi

- Myślę, że frekwencja w niedzielnych wyborach sięgnie ponad 60 proc., a z tego ok. 50 proc. poparcia dostanie PiS, które jest przygotowane do rządzenia. To partia poukładanych ludzi, którzy wiedzą jakie są potrzeby kraju, czego chcą Polacy, a ponadto są odpowiedzialni i wiarygodni - powiedział w Polskim Radiu 24 Jan Pietrzak, satyryk.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Jan Pietrzak Grzegorz Schetyna Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska historia Polski II wojna światowa

J. Pietrzak: G. Schetyna powinien wynieść się z Polski

- Kocham Polskę. Wolałbym, żeby Grzegorz Schetyna tu nie rządził. Niech się stąd wyniesie - grzmiał na antenie PR24 satyryk Jan Pietrzak. - Niech wyjedzie nie do Wrocławia, ale za granicę, gdziekolwiek, ponieważ nie ma ani nic do powiedzenia, ani nic pozytywnego do zrobienia - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Antoni Trzmiel Grzegorz Schetyna Małgorzata Kidawa-Błońska wybory w Polsce II wojna światowa

K. Szczepański: mamy do czynienia z bardzo poważną awarią

- Alternatywny sposób dostarczenia ścieków do oczyszczalni, to jedno z lepszych rozwiązań. Naprawa ma potrwać długo. Dlatego trzeba podwiesić rurociąg, zbudować most pontonowy lub wykorzystać Most Północny po to, żeby przerzucić te ścieki do Czajki - powiedział w Polskim Radiu 24 dr inż. Krystian Szczepański, dyrektor Instytutu Ochrony Środowiska.
Zobacz więcej na temat:  PolskieRadio 24 Antoni Trzmiel Jan Pietrzak szkoła POLSKA

Pora na kulturę. „Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie!”

11 sierpnia w Warszawie odbędzie się koncert zatytułowany „Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie!” z okazji 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej. - Chcemy przypominać współczesnym pokoleniom kto dla nich załatwił niepodległość, którą tak dzisiaj się cieszymy, a co stało się 99 lat temu - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Jan Pietrzak, satyryk. 
Zobacz więcej na temat:  Jan Pietrzak koncert bitwa warszawska historia Polski KULTURA

Jan Pietrzak: dymisja marszałka Sejmu to ślepa uliczka

- Wydaje mi się, że dymisja marszałka Marka Kuchcińskiego to ślepa uliczka. Trzeba zastanowić się, jak to ma wyglądać w sensie formalnym, aby byle incydent prasowy nie powodował wyrzucenia ich z Sejmu - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 satyryk Jan Pietrzak, komentując czwartkową zapowiedź rezygnacji Marka Kuchcińskiego.
Zobacz więcej na temat:  Jan Pietrzak II wojna światowa Marszałek Sejmu Marek Kuchciński Antoni Trzmiel

Jan Pietrzak: Frans Timmermans to bardzo zawzięty człowiek

- Frans Timmermans wyraźnie miał szkodzić UE, to nie chodzi o atak na poszczególne narody, ale o atak na zasadę. Nie może jeden człowiek robić celowej destrukcji innym społeczeństwom, krajom, w których panują demokratycznie wybrane władze – stwierdził w Polskim Radiu 24 satyryk, Jan Pietrzak
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Pietrzak Unia Europejska Frans Timmermans Komisja Europejska Parlament Europejski Europa