X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mazury

Gdzie spędzić wakacyjny urlop w Polsce. Morze, góry, Mazury?

Polskie góry, morze i Mazury, to rejony najczęściej wybierane przez osoby chcące spędzić wakacyjny urlop w naszym kraju. Jednak istnieje wiele innych spokojnych, urokliwych i mniej znanych miejsc, w których w atrakcyjny sposób można odetchnąć od codziennych obowiązków. Co warto wybrać? O tym w rozmowie z Marzeną Markowską, rzecznikiem prasowym Polskiej Izby Turystyki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 turystyka wakacje podróże Morze Bałtyckie góry Mazury

"Ptaszenie" czyli medytacja na łonie natury

- Każdy może zostać obserwatorem ptaków, czyli tak zwanym "ptasiarzem". To zajęcie idealnie wpisuje się w nurt "slow life", czyli życia uważnego, skupionego na tym, co się wokół nas dzieje - mówiła Dorota Zielińska ze Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków w Czwórkowej audycji "Hotspot", którą nadaliśmy prosto z Pikniku Naukowego 2017.   
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Mazury wakacje podróże Warmia NAUKA ptaki ornitologia Mateusz Kulik Piknik Naukowy 2017

Co warto wiedzieć przed zakupem działki letniskowej?

Majówka to tradycyjnie okazja do wypoczynku. Polacy chętnie wyjeżdżają na Mazury, nad morze i w góry. Coraz częściej jednak, zamiast prywatnych ośrodków wypoczynkowych, wybierają własną działkę rekreacyjną. Co warto wiedzieć przed zakupem działki letniskowej? W audycji Pogotowie Konsumenckie mówiła o tym Joanna Misiewicz-Karkut, ekspert z Metrohouse.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wypoczynek działka budowlana Morze Bałtyckie Mazury