Polskie Radio
Section05
Nowy Rok

W Nowy Rok z Trójką – sety didżejskie, koncerty i podsumowania

Pożegnaliśmy już obfitujący w wydarzenia rok 2020. Program III Polskiego Radia już od godzin popołudniowych w sylwestra odliczał z Państwem godziny do rozpoczęcia Nowego Roku. Naszemu odliczaniu towarzyszyła najlepsza, taneczna muzyka i głosy naszych trójkowych dziennikarzy.
Zobacz więcej na temat:  Trójka sylwester Aleksandra Kaczkowska Ray Wilson Roman Dziewoński Justyna Grabarz Michał Grabkowski Michał Margański Norbert Borzym Tomasz Żąda Nowy Rok Mike Polarny

Krzysztof Kossowski: mamy wyjątkową, sylwestrową ofertę

- Nowoczesne medium, którym Polskie Radio jest z pewnością, sięga po technologie multimedialne, bo wiemy dobrze, że zachęcenie odbiorców to nie tylko dźwięk, ale i obraz - powiedział na antenie PR24 wiceszef portalu polskieradio.pl, zapowiadając sylwestrowy koncert, który będzie można obejrzeć na stronie polskieradio.pl, polskieradio.24.pl i na kanałach Polskiego Radia w serwisach YouTube i Facebook.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Polskie Radio sylwester Nowy Rok POLSKA

Dworczyk: sylwester bez godziny policyjnej, ograniczone przemieszczanie zgodne z ustawą

W sylwestra nie zostaje wprowadzona godzina policyjna, ale prawo do swobodnego przemieszczania się będzie ograniczone - poinformował Michał Dworczyk. Szef KPRM przypomniał na antenie TOK FM, że jeden z artykułów ustawy z 2008 roku o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych mówi o tym, iż "Rada Ministrów może w rozporządzeniu ustanowić nakaz określonego sposobu przemieszczania się".
Zobacz więcej na temat:  sylwester Nowy Rok Mateusz Morawiecki koronawirus POLSKA społeczeństwo

Sylwester w pandemii. Dobra wiadomość dla zwierzaków

Zbliża się Sylwester, w związku z tym w całej Polsce odbywać się będzie wiele zabaw sylwestrowych. W tym roku będzie jednak inaczej. Rząd zachęca, by tego wieczora nie przemieszczać się, nie spotykać tłumnie i nie wychodzić na zewnątrz. Czy to oznacza, że w tym roku zwierzęta nie będą przeżywać corocznego dramatu związanego z fajerwerkami?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mateusz Drozda zwierzęta sylwester Nowy Rok pandemia