X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
kryzys gospodarczy

Grecja wyjdzie z kryzysu? Przed Ciprasem trudne chwile

Eksperci uważają, że nowy program pomocy dla Grecji ma szansę na sukces, jeśli rząd skupi się na jego realizacji. Będzie to trudne, bo w administracji państwowej brakuje ludzi przygotowanych do tego zadania, a kraj zmierza ku przedterminowym wyborom. Premier Aleksis Cipras musi przekonać swoich rodaków, że porozumienie, które zawarł z wierzycielami, uzdrowi grecką gospodarkę. Musi też zdobyć zaufanie przywódców eurolandu, ponieważ tylko wtedy wyrażą oni zgodę na restrukturyzację greckiego długu.
Zobacz więcej na temat:  Aleksis Cipras Europa Grecja kryzys gospodarczy Unia Europejska

Sondaż: Niemcy chcą Grexitu, ale w niego nie wierzą

Ponad połowa Niemców uważa, że planowane porozumienie z Grecją o nowym programie pomocowym jest złe i wielu wolałoby raczej wyjście tego kraju ze strefy euro - wynika z sondażu YouGov. Sondaż ukaże się w niedzielę na łamach czasopisma "Welt am Sonntag". Paradoksalnie, połowa Niemców nie uważa, że Grexit jest możliwy w ciągu najbliższych sześciu miesięcy.
Zobacz więcej na temat:  Aleksis Cipras Angela Merkel Grecja kryzys finansowy kryzys gospodarczy Niemcy strefa euro Unia Europejska