X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bartosz Kownacki

"Na modernizację armii wydaliśmy ponad 20 mld zł"

- W poprzednich 8 latach nie wydano ok. 12 mld zł, które można było przeznaczyć na modernizację polskiej armii - np. na program Orka, program Rak i na wojska obrony terytorialnej. Tyle można było zakupić sprzętu, o tyle polska armia byłaby dzisiaj sprawniejsza – powiedział w audycji Cafe Armia wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. W Polskim Radiu 24 odniósł się do modernizacji polskiej armii i dwóch lat pracy ministerstwa obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Bartosz Kownacki Ministerstwo Obrony Narodowej armia wojsko Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Wiceszef MON: jesteśmy przykładem dla Europy

W dniach 5-6 lipca Donald Trump złoży wizytę w Warszawie. W czwartek m.in. wygłosi pierwsze w Europie publiczne przemówienie. – Liczę, że prezydent USA powie o budowie systemu globalnego bezpieczeństwa, a także konieczności zbrojenia się i modernizacji armii. To są kwestie, dzięki którym Polska liczy się na arenie międzynarodowej – mówił w Rozmowie PR24 Bartosz Kownacki, wiceminister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Donald Trump Ministerstwo Obrony Narodowej Bartosz Kownacki NATO