X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bartosz Kownacki

Wiceszef MON: jesteśmy przykładem dla Europy

W dniach 5-6 lipca Donald Trump złoży wizytę w Warszawie. W czwartek m.in. wygłosi pierwsze w Europie publiczne przemówienie. – Liczę, że prezydent USA powie o budowie systemu globalnego bezpieczeństwa, a także konieczności zbrojenia się i modernizacji armii. To są kwestie, dzięki którym Polska liczy się na arenie międzynarodowej – mówił w Rozmowie PR24 Bartosz Kownacki, wiceminister obrony narodowej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Donald Trump Ministerstwo Obrony Narodowej Bartosz Kownacki NATO

MON odpowiada PO ws. śmigłowców

Posłowie PO wystosowali w poniedziałek pismo ponaglające do szefa MON Antoniego Macierewicza ws. udostępnienia kolejnych dokumentów dot. postępowania na zakup śmigłowców dla wojska. Chcą by wgląd w te dokumenty został im zapewniony do środy. - Jesteśmy gotowi przekazać posłom opozycji dopuszczalne prawem dokumenty – zapewnił wiceminister obrony Bartosz Kownacki. - Chcemy je przedstawić tak, by były jak najbardziej czytelne - dodał.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA MON Antoni Macierewicz Bartosz Kownacki Platforma Obywatelska

Posłowie PO w MON. Sprawdzają dokumentacje ws. caracali

Pięcioro posłów PO weszło w piątek po południu do siedziby MON w Warszawie, by zapoznać się dokumentami z postępowania przetargowego na śmigłowce, w którym poprzedni rząd wskazał maszyny H225M Caracal produkcji Airbus Helicopters. Do realizacji umowy jednak nie doszło. W Polskim Radiu 24 komentarz Juliusza Sabaka z Defence24.pl.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ministerstwo Obrony Narodowej Platforma Obywatelska Caracal airbus Joanna Kluzik-Rostkowska Cezary Grabarczyk Mariusz Witczak Bartosz Kownacki Michał Dworczyk

Nowe samoloty dla VIP-ów już w czerwcu

W połowie roku do Polski trafią dwa pierwsze samoloty dla najważniejszych osób w państwie. Amerykańska firma Gulfstream dostarczy pierwsze maszyny koncernu General Dynamics w czerwcu i lipcu, czyli dwa miesiące wcześniej niż początkowo zakładano. "Najważniejsze osoby w państwie będą mogły korzystać od jesieni z nowych samolotów" - poinformował wiceminister obrony Bartosz Kownacki. Gościem Polskiego Radia 24 był Mariusz Cielma z miesięcznika Nowa Technika Wojskowa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 lotnictwo samoloty samolot Ministerstwo Obrony Narodowej Bartosz Kownacki

Loty VIP-ów. "PO wykazuje się hipokryzją"

– W kontekście wykorzystywania samolotów cywilnych czy wojskowych do przewozu VIP-ów Platforma Obywatelska wykazuje się wyjątkową hipokryzją – mówił w Polskim Radiu 24 Michał Dworczyk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gość audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka odniósł się w ten sposób do sejmowej debaty nt. lotów premier Beaty Szydło samolotem CASA.
Zobacz więcej na temat:  PiS Platforma Obywatelska polityka Michał Dworczyk Mariusz Witczak casa Donald Tusk Ewa Kopacz Bartosz Kownacki