X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Maroko

"Płacimy ogromny rachunek za ogromne zaniedbania"

Niewielkim zainteresowaniem cieszyła się zorganizowana w Kolonii demonstracja, która miała pokazać sprzeciw muzułmanów wobec wykorzystywania ich religii do usprawiedliwiania zamachów terrorystycznych w Europie. Jednocześnie fala rozproszonych, wydawać by się mogło, przypadkowych ataków w ostatnim okresie wzrosła, powiększając frustrację obywateli państw, w których do nich dochodzi. O problemie w Polskim Radiu 24 mówił Piotr Ślusarczyk z portalu euroislam.pl.
Zobacz więcej na temat:  islam imigranci w Europie terroryzm Algieria Maroko uchodźcy

Emigranci znów szturmują Hiszpanię. Oblężenie Ceuty

Ponad tysiąc migrantów podjęło próbę sforsowania granicy hiszpańsko-marokańskiej, aby dostać się do Ceuty, hiszpańskiej enklawy w Afryce Północnej. W starciach, do których doszło, jeden policjant stracił oko. Dwóch rannych migrantów jest w szpitalu. Gościem programu Świat w Powiększeniu był iberysta prof. Tadeusz Milkowski (Uniwersytet Warszawski).
Zobacz więcej na temat:  Afryka Hiszpania uchodźcy imigranci w Europie Maroko